ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

Prodej ubytovacího zařízení 900 m²

12 999 000 Kč

Strážné, okres Trutnov

PRODÁNO

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji zavedený, rozsáhle zrekonstruovaný horský penzion Hříběcí boudy v centrální části Krkonoš v bezprostřední blízkosti Strážného v nadmořské výšce 800 m s kapacitou 50 lůžek (13 pokojů). Penzion s výbornou polohou, vlastním vlekem a sjezdovkou na pozemcích o celkové rozloze 15 074 m². Nemovitost stojí na jihozápadním svahu na polosamotě s překrásným výhledem do kraje. V provozu je restaurace, wellness, sauna, vířivka. V roce 2006 prošel penzion rozsáhlou a nákladnou rekonstrukcí, kdy bylo provedeno zateplení budovy, vyměněny okna za plastová, nově rozvody inženýrských sítí, provedena vodorovná hydroizolace celého objektu, realizována byla nově dispozice pokojů s vlastním sociálním zázemím. Objekt má vlastní zdroj vody a nově zřízenou čističku odpadních vod, vytápění zajišťují dva teplovodní kotle na tuhá paliva (dřevo, uhlí), ohřev TUV zajišťují e. kombinované akumulační zásobníky. V zimních měsících je toto místo ideální pro běžkaře a lyžaře, v letním období se jedná o skvělé místo pro turisty a cyklisty a penzion samotný nabízí široké spektrum využití penzion, restaurace, bio farma. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Nemovitost možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zdarma zprostředkujeme a vyřídíme.

Celková cena:12 999 000 Kč za nemovitost, včetně provize, včetně právního servisu Cena za m²:14 443 Kč Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Po rekonstrukci Typ domu:Patrový Užitná plocha:900 m² Voda:Místní zdroj Topení:Ústřední dálkové Odpad:ČOV pro celý objekt Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový:NEMáte o nemovitost zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek
 

 * – povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. více informací

« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Desktop verze