ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

Prodej rodinného domu 500 m², pozemek 3 000 m²

39 000 000 Kč

Nitra - Slovenská republika

V historicky nejstarším městě Slovenska – Nitře, na hradním kopci Zobor, kde se psaly počátky Slovenských dějin, Vám exkluzivně nabízíme luxusní rezidenci o dispozici 6 + 1. Z tohoto místa je okouzlující a jedinečný výhled na město a historický hrad. Tato rezidence je umístěna v klidné lokalitě, ve slepé ulici a nabízí možnost luxusního bydlení jak pro rodinu, tak i vytvoření reprezentativního zázemí firemního sídla.

Rozlehlá zahrada s okrasnými dřevinami, parkovou úpravou a vyhřívaným dvojbazénem, vám poskytnou každodenní relaxaci během celého roku. Celý pozemek je automaticky zavlažován. Část pozemku je vyhrazena na tenisový kurt s již kompletní připraveností. Tato luxusní rezidence poskytuje svým majitelům 500 m² užitné plochy, na 270 m² zastavěné plochy. Je kompletně napojena na inženýrské sítě: voda, elektřina, plyn, kanalizace, dále je kompletně klimatizovaná, topení plynové – podlahové. Interiér, tak jako i exteriér, jsou zhotoveny z vysoce kvalitních materiálů s důrazem kladeným na detail a komfortní funkčnost.

Pozemek je obehnán vysokými zdmi a zelení, poskytujících maximální soukromí. Bezpečnost celého objektu je zajištěna alarmem s připojením na centrální pult bezpečnostní služby. Nitra je významným centrem hospodářství a kultury. Také díky výstavišti Agrokomplex, je i mezinárodním výstavním centrem. S Bratislavou, vzdálenou cca 70 km ji spojuje rychlostní silnice. Energetická třída náročnosti G, energetický průkaz zatím nebyl předložen, po vyhotovení bude tento údaj aktualizován. Doporučujeme!

Cena: 1 500 000 EURO Poznámka k ceně:Včetně provize, právního servisu a advokátní úschovy. Stavba:Cihlová Stav objektu:Novostavba Poloha domu:Samostatný Typ domu:Patrový Podlaží:2 Plocha zastavěná:270 m² Užitná plocha:500 m² Plocha podlahová:500 m² Plocha pozemku:3000 m² Plocha zahrady:2730 m² Garáž:ANO Voda:Dálkový vodovod Topení:Ústřední plynové Plyn:Plynovod Odpad:Veřejná kanalizace Telekomunikace:Te­lefon, Internet Elektřina:230V, 400V Komunikace:As­faltová Energetická náročnost budovy:Třída G – Mimořádně nehospodárná Bezbariérový:NE

Máte o nemovitost zájem?
Napište nám přímo z těchto stránek
 

 * – povinné údaje

V souladu s nařízením EU, Vám ručíme za to, že poskytnuté informace nejsou námi dále nijak používány ani uchovány a slouží pouze pro vyřízení této žádosti. více informací

« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Desktop verze