ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

Reference

„Proč si vyberete nás a ne konkurenci?“

Důležitá INFORMACE – Úspěšné reality s.r.o., inzerují na všech serverech, kde inzerují největší realitní kanceláře, jako jsou Sreality, RealityMix, České reality a k tomu ještě na dalších 60 serverech, včetně zahraničních.

Dostáváte tedy stejnou inzertní a propagační službu, jako v těch největších realitních kanceláří. Jsme jiní v přístupu k prodeji, neděláme žádné hromadné prohlídky nemovitostí, což odrazuje zájemce, pracujeme vždy na základě smlouvy, kdy zájemce vidí, že jedná s oprávněnou realitní kanceláří a ne s podvodníky. Rezervační poplatek klient skládá až když projde preskoringem, aby měl majitel nemovitosti jistotu, že zájemce bude mít dostatek financí na realizaci koupi nemovitosti a nepřišel o případné další vážné zájemce. Každá zakázka bez rozdílu významu a velikosti dostává stejnou péči, neboť všichni naši klienti jsou pro nás důležití. Jednatelé mají vždy přehled o všech probíhajících obchodech a dohlížení na dodržování vysokého standardu společnosti. Úspěšné reality s.r.o. jsou členem Realitní komory České republiky.
Jednatel Mgr. Bc. Radim Kostaňuk, je zástupcem Realitní komory České republiky pro Prahu 3.

Je tento přístup to co potřebujete a hledáte?

Pokud ANO, kontaktujte nás a rádi Vám pomůžeme.


Máme za sebou výsledky!

Firma opakovaně získala ocenění certifikátem Prověřená společnost a i evropským certifikátem ECDF (evropský certifikát důvěryhodnosti firem). Certifikátem prověřených společností se oceňují firmy, které vynikají skvělou pověstí mezi zákazníky a svými obchodními partnery, především díky etickému a zodpovědnému přístupu ke klientům a obchodním partnerům.
     

Zajímá Vás co o nás říkají naši klienti ?

REFERENCE na nás a naši práci píší naši klienti a to na zcela nezávislé webové stránky, abychom zajistili pravdivé hodnocení a jsou vždy identifikovatelní.

REFERENCE Najdete ZDE: Firmy.cz

Nestojíte o podvodné jednání a nereálné sliby?

Zakládáme si na doporučeních a s klienty vždy jednáme na rovinu, bez různých skrytých kliček a pastiček. NIKDY a to opravdu nikdy se žádný obchod neuskuteční bez řádné a vyvážené smlouvy pro obě strany. Podvodné a nekalé praktiky NEPODPORUJEME!


Chcete mít jistotu, že vše proběhne bez problémů i po právní stránce?

Právní servis nám zajišťují renomovaní právníci, JUDr. Miroslav Tichý, Mgr. Lucie Špičková (od roku 2010 do roku 2014 působila v přední pražské advokátní kanceláři pravidelně oceňované titulem Právnická firma roku), Mgr. Šťepán Poulík, kteří patří mezi špičku v tomto oboru. Vše vyřizují rychle a spolehlivě, samozřejmostí je ověřování podpisů a další právní úkony v jejich kancelářích, i s možností bezproblémového parkování. Vše vyřídíte vždy rychle a na jednom místě.

Co Vám ještě brání nám zavolat?

Pomůžeme s prodejem nemovitosti i Vám. Kdo jiný by mohl úspěšně prodat Vaše nemovitosti než Úspěšné reality! Umíme Vás i rychle oddlužit.

Volejte kdykoliv mezi 7:00 – 19:00 hod., pracujeme pořád!

Působíme na celém území ČR.

Vaše nemovitost bude vidět na cca 60 serverech, včetně těch největších jako jsou Sreality, Reality mix, České reality atd.

Naše kancelář má pojištění profesní odpovědnosti za škodu u společnosti Generali, a.s.

Jednatel Mgr. Bc. Radim Kostaňuk, je zástupcem Realitní komory České republiky pro Prahu 3.


   

« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Desktop verze