ÚSPĚŠNÉ REALITY

ReferenceNEMOVITOSTI NA MÍRUNaše nemovitosti

Najdi nemovitost

Důležité Kontakty Zajímavosti + soutěže Volejte IHNED
731 184 517

NEMOVITOSTI NA MÍRU

Hledáte Vaši vysněnou nemovitost?

Najdeme Vám nemovitost na míru dle Vašich požadavků. Provedeme Vás celým procesem koupě nemovitosti k Vaší úplné spokojenosti. Ochráníme Vás před nekalým jednáním.


JAK SLUŽBA FUNGUJE?

Jednotlivé kroky:

Kontaktujete nás: info@uspesnereality.cz.

Po vzájemné domluvě realizujeme příjemné osobní setkání, na kterém si řekneme přesné parametry Vámi požadované nemovitosti a dalších důležitých informací směřujících k nalezení dané nemovitosti.

Dále aktivní vyhledávání nemovitosti a prověření nemovitosti. Vyhledáme nemovitosti, které budou odpovídat Vašim uvedeným požadavkům, tyto Vám předložíme a zjistíme o nich ty nejdůležitější informace a to včetně prověření jejich právního stavu.

Výběr nemovitosti a prohlídky. Z námi předložených a prověřených nemovitostí si vyberete ty, na které se osobně budete chtít podívat.

Nákup nemovitosti, jednání s majitelem, realitní kanceláří, vyjednávání ceny. V případě, že se rozhodnete nemovitost koupit, prověříme právní servis prodávajícího (rezervační smlouvy, kupní smlouvy, úschova peněz), případně připravíme podklady k realizaci transakce spolu s advokátní kanceláří tak, abyste byli v celém procesu maximálně chráněni před podvodným jednáním.

Zajistíme firmu, která prověří technický stav nemovitosti. Zajistíme Vám stěhování, vymalování, či úpravu nemovitosti dle Vašich požadavků.

POZOR !!! MOŽNÁ RIZIKA A JAK SE JIM VYHNOUT

Možná rizika která Vás mohou čekat a kterým se realizací této služby u nás vyhnete:

Nákup nemovitosti ve špatném technickém stavu, kdy jsou zamaskovány vady.

Složení rezervace (části kupní ceny) nesprávné RK, nebo dokonce přímo majiteli nemovitosti, který s nimi může neoprávněně nakládat.

Podvodnému jednání, kdy je nemovitost nabízena k prodeji podvodníkem (osobou, která není skutečným vlastníkem nemovitosti).

Nekalé praktiky nabízející realitní kanceláře, či podvodný postup makléře (vytváření imaginárních zájemců a nátlak na zvýšení prodejní ceny).

Nekvalitní právní servis, který není zajištěn právníky, ale pouze makléřem, který si smlouvy vytvořil sám. Závažné chyby ve smlouvě často směřující k neúspěšnému přepsání do CUZK.CZ (katastr nemovitostí).

Záměrně špatně uvedené podmínky čerpání kupní ceny – může dojít k úhradě kupní ceny z Vaší strany, ale už nedojde k převodu nemovitosti.

Chybně vybraný uschovatel kupní ceny, pozor! Nikdy nesmí být uschovatel kupní ceny majitel nemovitosti ani RK, pouze advokátní kancelář, notář, nestranná bankovní úschova.

Nákupu nemovitosti, která je zatížena exekucí (různé typy zatížení, velice často dojde k omezení tuto nemovitost převést na jakoukoliv jinou osobu – vede k nezákonným převodům, které končí velice často špatně pro kupujícího a u soudu).

Chci tuto službu, co mám proto udělat?

Nekupujete nemovitosti každý den, neriskujte, najdeme Vám vaši vysněnou nemovitost a o vše se postaráme za Vás! Jsme pořád na telefonu a k dispozici, nebuďte v tom sami, ochráníme Vás.

Zavolejte či napište ještě dnes tel. 702 177 006, info@uspesnereality.cz.


« zpátky


© 2015 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign

Mobilní verze